Новини / Події

» Всі новини

Спільноти та діяльність парафії

Братство Матері Божої Неустанної Помочі

Братство зустрічається кожного понеділка після вечірніх богослужінь

Братство Архистратига Михаїла

Братство зустрічається кожного вівторка після вечірніх богослужінь

Товариство Християнських Сімей «Християнська родина»

Товариство зустрічається кожної пятниці після вечірніх богослужінь

Спільнота "Подружні зустрічі"

Спільнота зустрічається кожної неділі о 16-00

Парафіяльна школа

На парафії діє парафіяльна школа, де діти і молодь, окрім ґрунтовної катехизації і християнського виховання

Спільнота «Марійська дружина»

Спільнота зустрічається кожної неділі о 17.00 год.

«Вівтарне братство»

Братство зустрічається кожної суботи о 10.00 год.

Спільнота «Ал-Анон»

Спільнота зустрічається кожної середи о 19.00 год.

Спільнота «Матері в молитві»

Спільнота зустрічається кожної середи о 19.00 год.

Християнська Молодіжна спільнота «Знамення»

Спільнота зустрічається кожного четверга після вечірніх богослужінь, кожної неділі о 16.00 год.

Церковний хор

Мішаний хор (керівник Наталя Буда). Хор співає кожної неділі о 8.00.
Молодіжний хор (керівник Наталя Буда). Хор співає кожної неділі о 10.00.
Дитячий хор (керівник Ганна Мелимука). Хор співає кожної неділі о 12.00.

Посилання

 

 

Календар

Посвяття Богоявлення. Собор св. славного прор. Предтечі і Хрестителя Господнього Івана.

20/01/2016
Посвяття Богоявлення. Собор св. славного прор. Предтечі і Хрестителя Господнього Івана.

Собор святого Івана Хрестителя

Іван Хреститель народився в сім'ї священика Захарії та Єлисавети, родички Пресвятої Богородиці, коли вони були у похилому віці й вже не сподівалися на потомство. Він був посланий Богом, щоб приготувати вибраний народ до визнання Ісуса Христа Месією.

Іван Хреститель, якого ще називають Предтечею, своїм суворим способом життя дав взірцевий приклад богопосвятного життя. Він закликав людей до покаяння, кажучи: "Слідом за мною іди сильніший від мене, що Йому я недостойний, нахилившись, розв'язати ремінця Його сандалів. Я вас хрестив водою, а Він хреститиме Святим Духом" (Мк. 1, 7-8).

За відважне проповідування і напоумлення навіть самого безбожного царя Ірода Іванові відрубали голову, яку християни дуже вшановують. Частина його святих мощей похована у Севастії.

 

Соборне послання ап. Якова 2, 1-13

Улюблені, не зважаючи на особи, майте віру в Господа нашого Ісуса Христа, прославленого. Бо коли на ваші зібрання ввійде чоловік із золотим перснем, у пишних шатах, увійде й убогий у драній одежині, а ви глянете на того, що носить пишні шати, і скажете йому: Ти сідай тут вигідно, а вбогому скажете: Ти стань он-там або сідай на моїм підніжку, - то хіба тим не творите різниці між собою і не стаєте суддями з нікчемними гадками? Слухайте ж, мої любі: Хіба не вбогих цього світу Бог вибрав як багатих вірою як спадкоємців царства, що його Він обіцяв тим, які Його люблять? Ви ж зневажаєте вбогого. Хіба не багаті вас гнітять і не вони тягнуть вас по судах? Хіба не вони ганьблять те гарне ім'я, яким вас названо? Коли, отже, виконуєте за Писанням: Люби ближнього свого, як себе самого, - ви робите добре. Коли ж зважаєте на особи, то чините гріх; закон засуджує вас як переступників. Бо хто ввесь закон дотримає, а прогрішиться лише в одному, стає у всьому винуватий. Бо хто сказав: Не чини перелюбу, сказав також: Не вбивай. Коли ж не чиниш перелюбу, але вбиваєш, ти стаєш порушником закону. Говоріть так і робіть так, як люди, що мають бути суджені законом свободи. Бо суд немилосердний для того, хто не чинить милосердя. Милосердя перевищає суд.


Євангеліє від Марка 10, 23-32

Сказав Господь: Як тяжко тим, що мають багатства, увійти в Царство Боже! Учні були здивовані цими словами. Тоді Ісус знову заговорив до них, кажучи: Діти, як тяжко тим, що покладаються на багатства, увійти в Царство Боже! Легше верблюдові пройти крізь вушко голки, ніж багатому ввійти в Царство Боже. Дивувалися вони ще більше і один до одного казали: Хто ж тоді може спастися? Ісус, глянувши на них, мовив: У людей це неможливо, але не в Бога; у Бога все можливо. І заговорив до Нього Петро: Ось ми покинули все і пішли слідом за Тобою. Ісус озвавсь і каже: Істинно кажу вам: Нема такого, хто, кинувши свій дім, або братів, сестер, або батька чи матір, або дітей, або поля, ради Мене та ради Євангелія, не дістав би сторицею домів, братів, сестер, матерів, дітей і піль, тепер, у цьому часі, серед переслідувань, і в майбутньому віці життя вічне. І багато з перших стануть останніми, а останні — першими. Вони були в дорозі, простуючи в Єрусалим. Ісус ішов перед ними, і вони дивувались, ідучи за Ним, і боялися.